Празник Воскресіння Христового в Катедральному Соборі

В світлий празник Воскресіння Христового богослужіння в Катедральному Соборі очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький Кир Василій (Івасюк).

Розпочались богослужіння з Надгробного, продовжились Пасхальною Утренею, а кульмінацією була Архієрейська Літургія св. Івана Золотоустого.

Після Євангелія ієр. Володимир Білослудцев прочитав Великоднє послання владики Василя (Івасюка), яке було звернене до отців, преподобних ченців і черниць, мирян Коломийсько-Чернівецької єпархії. (читати тут)

По завершенню Літургії Кир Василій висловив свою вдячність всім священикам, які в часі Великого Посту докладали значних зусиль, щоб вірні мали можливість очистити свої душі приступивши до святої Таїни Покаяння та Євхаристії. Також архієрей подякував вірним за їхні діла милосердя, а саме за підтримку воїнів в АТО, допомогу благодійній організації Карітас та тим, хто надалі прикладається до розбудови та облагородження території біля Катедрального Собору.

По завершенню святкових богослужінь всі присутні процесійно вийшли на церковне подвір’я, де священнослужителі здійснили Чин освячення Пасхальних хлібів, агнця та інших м’ясних пожив, молочної та іншої поживи.

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії