Свята Тайна Маслосвяття (Єлеопомазання)

11 квітня у Катедральному Cоборі Преображення Христового, з благословення правлячого єпископа Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василія (Івасюка), відбулася Свята Тайна Маслосвяття (Єлеопомазання). Велика кількість вірних разом зі своїми дітьми приступали до Святих Тайн Покаяння, Євхаристії. Після Божественої Літургії сім священиків на чолі із архієреєм уділили присутнім Тайну Єлеопомазання.

Єлеопамазання – це свята тайна, де недужий через помазання святою олією й молитву священика одержує ласку Божу для спасіння душі, а часто також і для оздоровлення тіла. Про саму тайну Єлеопомазання пише апостол Яків (5. 14) у своєму посланні: “Як хтось із нас нездужає, нехай покличе пресвітерів Церковних і нехай вони помоляться над ним, помазавши його оливою в ім’я Господнє. І молитва віри спасе хворого і підійме його Господь; а коли гріхи вчинив, відпустяться йому”.

На закінчення владика Василій подякував присутнім за спільну молитву і благословив всіх через окроплення свяченою водою.

Автор: протодиякон Роман Малярчук