Вічна пам'ять великому Архієрею

У празник верховних апостолів Петра і Павла біля могили покійного архієрея Павла (Василика) було відслужено поминальну Панахиду.

Після Божественної Літургії священики Катедрального Собору разом із вірними вийшли на подвір’я храму до могили покійного владики де спільно молились за його душу. Богослужіння очолив настоятель собору прот. Олександр Волощук у співслужінні ієр. Сергія Триф’яка та протодиякона Романа Малярчука.

До кінця своїх днів Ісповідник Віри, довголітній в’язень московських таборів Павло Василик невтомно трудився для ширення науки Христа та духовного зросту увіреної йому пастви, розбудови церковних структур та вишколу гідного духовенства.

Закінчив свій життєвий шлях Владика Павло Василик 12 грудня 2004 року Божого на 79 році життя.

Інформаційний центр Катедрального Собору