Хор із смт. Обертин супроводжував Божественну Літургію

Сьогодні, 30 жовтня, Божественна Літургія була дещо незвична, адже хор «Світло Тавору» вирушив у паломництво і моління своїм співом супроводжував молодіжний хор з парафії свв. Кирила і Методія, смт. Обертин. Юні хористи прекрасно, молитовно і мелодійно співали за, що заслужено в кінці отримали подяку від настоятеля та вірних храму.

Службу Божу очолював адміністратор Катедрального Собору – прот. Олександр Волощук у співслужінні ієр. Володимира Білослудцева.

Також варто зазначити, що після Божественної Літургії велику увагу приділили о. Віталію Маруку, в якого вчора було день народження. Отець Олекандр привітав іменинника від імені священнослужителів та громади, а після нього ще линули привітання і від спільнот «Преобреження» та «Діти Світла».

На завершення всі спільно молилися за мир та спокій в Україні молитву-гімн «Боже великий, єдиний».

Інформаційний центр Катедрального Собору