Різдвяні богослужіння

У Катедральному Соборі Преображення Христового в день Різдва Христового святкові богослужіння очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій Івасюк.

Спільно з Архієреєм у храмі молились настоятель собору прот. Олександр Волощук, всі сотрудники цього храму та велика кількість вірних, які прийшли прославити народження Христа.

Після прочитання Євангелія, архієрей виголосив своє “Різдвяне послання” до вірних Коломийсько-Чернівецької єпархії.

“Народжується Месія, приходить радість у світ і рівночасно народжуються нові людські клопоти, добавляючись до наших невирішених проблем минулого року. Ангели при народженні Спасителя співали: “Слава во вишніх Богу і на землі мир” (Лк. 2,14), бо Христос приніс “мир людям доброї волі”, щоб можна перебувати у серцях людей, котрі перебувають у стані благодаті. Люди доброї волі примирюються із ближніми, чоловік із жінкою, діти з батьками та перші мають “добру волю” і подають руку, бажаючи налагодити стосунки та жити в мирі, навіть якщо інша сторона відвертається. Ніхто і ніколи не зможе змусити нас примиритися, якщо ми самі цього не захочемо. Милосердя Боже хоче бачити мир поміж українцями.”, - наголосив Кир Василій.

По завершенні Літургії Архієрей поблагословив всіх присутніх через помазання єлеєм. В часі мирування всі вірні прославляли Христа – Бога колядками.

Щиросердечно вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Бажаємо всім миру від Новонародженого Ісуса, сповнення добрих планів та мрій у Новому Році, міцного здоров'я, наснаги до добрих діл.

За матеріалами прес-служби КЧЄ