Віднова духа в Уневі

20-22 липня 2017 р. Б. спільнота "Преображення" та молодь  катедрального собору Преображення Христового (близько 40 дорослих осіб з дітьми) в супроводі о. Віталія Марука перебували на духовній віднові в Свято-Успенській Унівській Лаврі. Парафіяни собору брали участь у всіх Богослуженнях добового кола монастиря, молилися Панахиду на Чернечій горі, співали Акафісти до Богородиці біля Її Чудотворної ікони, молилися Хресну дорогу, мали час для приватної молитви і тиші, нагоду почути реколекції ігумена Лаври єрм. Іллі та єрм. Віталія. А також просто відпочити, скупатися в купелі, побувати на пасіці, в свічковій майстерні...
Всі подорожуючі складать щиру подяку ігумену єрм. Іллі, настоятелю єрм. Макарію та всій братії монастиря за теплий прийом і щирі молитви, за духовні поучення і прості розмови, за нагоду ще раз побувати в обителі Богородиці і наповнитися духовними дарами! Серцем завжди линемо до Унева! Нехай Господь благословляє монастир новими ревними  покликаннями! Пресвятая Богородице, прославлена в Унівській іконі, молися за нас!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Інформаційний центр Катедрального собору