Розпорядок Богослужінь на Страсний тиждень

Понеділок 2 квітня:
7.20 -Утреня
8.00 - Літургія Ів. Золотоустого (Сповідь)
18.00 -Літургія Напередосвячених Дарів (Сповідь)
                                                                                        Вівторок 3 квітня:
7.20 -Утреня
8.00 - Літургія Ів. Золотоустого(Сповідь)
18.00 -Літургія Напередосвячених Дарів(Сповідь)
                                                                                        Середа 4 квітня:
7.20 -Утреня
8.00 - Літургія Ів. Золотоустого за померлих (Сповідь)
18.00 -Літургія Напередосвячених Дарів(Сповідь)
                                                                                       Четвер 5 квітня:
7.40 –Утреня
8.30 – Велика Вечірня з Літургією св. Василія Великого.
9.30 – Чин умивання ніг.
18.00 – Чин «Страстей» з 12 Євангеліями
                                                                                        П’ятниця 6 квітня:
8.00 – Великі (Царські) Часи I, III, VI, IX
10.00 –  Вечірня з чином винесення святої Плащаниці Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.
Канон «Плач Богородиці»
18.00 – Утреня Великої Суботи (Єрусалимська Утреня)
                                                                                        Субота 7 квітня:
Благовіщення Пресвятої Богородиці
8.00 – Часи
9.00 -Вечірня із Літургією  св. Василія Великого.