Паломництво до Крилоса

Паломництво до Крилоса

Молоді мандрівники з табору «Веселі канікули з Богом»  знову вирушили у подорож. Цього разу  ми відвідали Крилос: заповідник «Давній Галич».

Крилос це село Галицького району Івано-Франківської області, на території якого в середні віки існувала столиця Галицько-Волинської держави, а саме місто Галич. Нас радо зустріли працівники місцевого музею. Вони розповіли, що в експозиції музею представлена історико-культурна спадщина давнього міста, археологічні та архітектурні знахідки минулого, які засвідчують, що Галич свого часу був могутнім державним та релігійним центром.

Пізніше ми відвідали Церкву Успіння Богородиці та помолились біля Крилоської Чудотворної Ікони Божої Матері. Також мали змогу відвідати Святе цілюще джерело «Княжа криниця». Вода у ній цілюща, бо за давніми переказами давала силу і наснагу давньоруським воїнам, робила їх невразливими до ворожих стріл та мечів, а ще надавала їм впевненості у перемозі над ворогом.

Побували біля Галицького замку, який колись славився своєю величчю та неприступністю. Мали змогу доторкнутись до історії Нашого краю.

Наша подорож залишила незабутні враження та хороші спогади.


 

Спільноти