Музей "Писанка"

Музей "Писанка"

Цього тижня відвідувачі табору «Веселі канікули з Богом» мали нагоду побувати в музеї «Писанка». Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн. Це єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок.

На першому поверсі музею відбуваються змінні виставки майстрів народного мистецтва, майстер-класи з розпису писанки, експозиція з екскурсу в історію писанкового розпису. Також знаходиться сувенірна крамниця де можна придбати подарунки своїм знайомим та родичам.

В експозиції музею є понад 6000 писанок з різних регіонів України та країн світу, які дітям люб`язно показав екскурсовод та розказав їхню історію. Цікаво було побачити найдавнішу українську писанку ХV-XVI ст. виконану на гусячому яйці. Є також писанки з підписами Президентів України Л.Кучми, В.Ющенка, багатьох видатних політичних діячів України.

Можемо знайти в музеї свою, важливу тільки для нас історію, яка надихає, враження, яке залишиться на ціле життя. Наші музеї вміють подарувати справжню і сильну емоцію, треба тільки захотіти її пережити. І найкраще це робити –  разом з дітьми.

Спільноти