«КАНІКУЛИ З БОГОМ» У РОЗПАЛІ!

Молодіжна християнська організація «Діти Світла» вперше провела табір «Веселі канікули з Богом» ще у далекому 2002 році. Молоді люди досі опікуються проведенням оздоровлення дітей.

В 2015 році фомат літнього відпочинку суттєво змінився. Вперше відпочинок організовано поблизу Катедрального собору Преображення Христового. Програма оздоровлення розрахована на тиждень, протягом якого дітей оздоровлюються як фізично, так і, що важливо, духовно.

Кожен день - насичений і цікавий. Розпочинається табір об 11 годині руханкою, а далі молитва. У дозвілля дітей включено різноманітні майстер-класи, таборові ігри, перегляд фільмів, турніри, екскурсії. Діти мають обід у гостинному кафе «Деліція». На закінчення дня, об 17 годині, душпастирі збирають дітей на інтерактивну молитву зі свічками.

7 липня діти взяли участь у вшануванні пам’яті 25 річниці Духовного Собору України. Разом із учасниками заходу вони молилися за мир в Україні.

- Організовуючи табір «Веселі канікули з Богом», ми, у першу чергу, дбаємо про всесторонній розвиток дітей, - розповідає Олександр Волощук, настоятель Катедрального собору Преображення Христового. - Крім вихователів, які цілий день займаються з дітьми, обов’язково є священик, який провадить науки.

Ігор Косович член МХО «Діти Світла» працює волонтером і вихователем. Хлопець стверджує, що вже життя свого не уявляє без християнськох організації, адже тут він здобуває новий досвід та вчиться співпрацювати як з однолітками так і з молодшими дітьми.

До табору запрошуються діти віком від 8 до 14 років, які бажають провести весело літо і отримати незабутні спогади.