Форум для молоді!

12.11.2022. р. Б. у м. Коломия відбувся Форум молоді Коломийської єпархії. Участь у Форумі взяло понад 400 молодих осіб та біля 50 священників Коломийської єпархії.
Мета цьогорічного Форуму: зібрати представників молоді з усіх парафій Коломийської єпархії для спільного обговорення концепції нової єпархіальної молодіжної спільноти.
Розпочався Форум Молоді із Божественної Літургії, котру очолив о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії.
У Форумі взяв участь о. Роман Демуш, Заступник Голови Патріаршої Комісії у справах молоді, який передав молоді вітальне слово від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, а також наголосив на важливості усвідомлення любові Бога до кожної людини, яка має стати актуальною для молоді. А також зазначив наскільки є важливим добрий приклад молоді для підростаючого покоління.
Вкінці Божественної Літургії о. Роман Кіцелюк передав вітання від Преосвященного Владики Василія, правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, та виголосив науку для молоді, опісля якої висловив подяку о. Андрію Квіку та о. Святославу Васкулу за організацію Форуму молоді.
Молодь сформувала своє бачення нової єпархіальної молодіжної спільноти.

Детальніше: https://cutt.ly/mMlOwG3