Вифлеємський вогонь! Гурт "ADORO"!

Сьогоднішня неділя, 25 грудня, була багата на різноманітні події.

Після першої Святої Літургії до Катедрального собору Преображення Христового завітали пластуни, які передали нам Вифлеємський вогонь, щоб кожен парафіянин міг взяти його собі до Різдва.

Разом з о. Володимиром Білослудцевим другу Святу Літургію співслужив о. Анібал Соутус - доктор богослов'я, судовий вікарій Апостолького екзархату в Італії.

Також сьогодні другу Святу Літургію супроводжували своїм співом гурт "ADORO" з Івано-Франківська. А після Літургії вони мали невеликий благодійний концерт, кошти з якого переказують на потреби Збройних сил України.

Щиро дякуємо гурту "АDORO" за прекрасний спів, ангельські голоси, популяризацію української народної пісні та подарований гарний настрій у такий важкий час!