Подячна новорічна Свята Літургія!

Ввечері 31 грудня, в переддень Нового 2023 року Божого, парафіяни Катедрального собору Преображення Христового дуже чисельно зібралися в храмі на подячну Святу Літургію, щоб подякувати Богові за прожитий минулий рік та попросити благословення на наступний!

Цього року, кожна людина, присутня в соборі, мала єдине на всіх намірення!
Всі спільно молилися за нашу Україну, за мир і Перемогу, за кожного нашого воїна, за всіх полонених, поранених, тих, хто втратив все, що мав!

На проповіді о. Володимир Білослудцев подякував усім за пройдений разом рік:

"Сьогодні, в переддень Нового 2023 року Божого, хочу привітати кожного з Вас і в особливий спосіб подякувати.
Подякувати найперше Богові, що ми дочекалися цього дня.
Цей рік став для нашого українського народу одним із найважчих в сучасній історії,вже ще на самому його початку стався повномасштабний наступ росії на наші землі.

Дякую Вам за те, що навіть через великий страх, попри усі переживання,  ви все одно приходили до храму, творили ту нашу живу парафію, об'єдналися для допомоги всім, хто цього найбільше потребував. Дякую Вам за те, що ви ще більше єдналися у спільній молитві за нашу багатостраждальну Матір-Україну, за всіх наших воїнів-Героїв, за всіх полонених, поранених, всіх тих, хто залишив свої домівки і опинився тут, в нашому місті.
Дякую за те, що незважаючи на всі випробування, ви не втратили віри в живого і діяльного Бога, продовжуючи уповати на Його милосердя і надалі випрошувати такої довгоочікуваної Перемоги!

Щиро дякую кожному з Вас, які так чисельно зібралися сьогодні в храмі! Тому просімо в Господа Бога і Пресвятої Богородиці миру і Перемоги над ворогом! Просімо мужності й витривалості для наших воїнів, щоб вони всі повернулися додому живими! Молімося за весь наш багатостраждальний народ, за нашу Україну, за нашу Церкву! І нехай якнайшвидше настане той довгоочікуваний мир і Перемога!"

Також після Літургії мали нагоду вітати о. Сергія Триф'яка з 7-ою річницею ієрейських свячень! Дякуємо Богові за дар покликання і служіння нашого дорогого о. Сергія і щиро його вітаємо!

А також відбулося благословення через мирування!