Різдвяні реколекції!

11-13 січня в реколекційному домі оо. Редемптористів в с. Ямна відбулися молодіжні реколекції «Навігатор до Вифлеєму мого серця».

Провідниками реколекцій були о.-ліц. Роман Бойчук, відповідальний за молодь у парафії Катедрального собору Преображення Христового та с. Міріям Голуб, СНДМ.

Учасниками реколекцій була молодь із різних куточків коломийської єпархії, здебільшого це були дівчата, які відвідують зустрічі при монастирі Сестер Служебниць у м. Коломия.

За час перебування на духовній віднові провідниками - о. Романом та с. Міріям було заторкнуто теми Різдва – обіцянка Спасителя в раю Адамові і Єві, очікування Месії в Старому Завіті пророками, праведниками та Пресвятою Богородицею, і саме народження Христа. Цими днями молодь збагатилась духовно та відпочила фізично, оскільки була різноманітна програма – Божественна Літургія, молитва, зустрічі, праці в групах, майстер клас та багато чого цікавого.

Дякуємо Богові за його благословення на час реколекцій, а також провідникам та учасникам за відкритість серця на прийняття Бога, адже кожне серце стало Вертепом, в якому народився Христос.