Многая літа!

Настоятель Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев, усі священники, працівники, хористи, діти, молодь та парафіяни собору, а також церкви святого Пантелеймона щиро вітають з Днем Народження о. Романа Бойчука!

Дорогий отче Романе, у сьогоднішній день прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого Дня народження! Дякуємо Богові за дар Вашого життя і служіння і просимо для вас усіх ласк і дарів!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров'я, радості і добра, любові і кріпості духу! Бажаємо Вам і надалі так віддано нести хрест священичого служіння!

Нехай Пресвята Богородиця завжди опікується Вами і буде вашою допомогою в усіх труднощах! І нехай обов'язково у Вашому житті здійсниться Божа воля!

На многая і благая літ!