Студенти на практиці!

Студенти Коломийського педагогічного коледжу в рамках практики по підготовці до роботи в літніх таборах, у середу, 24 травня, мали день ознайомлення з особливостями роботи у християнському таборі.

До уваги студентів була представлена тема табору «Царський бенкет», яку провела с.Міріям Голуб, СНДМ.

Щоб пережити кульмінацію теми про «Царський бенкет» студенти були запрошені до церкви Святого Великомученика Пантелеймона, де о.ліц.Роман Бойчук в доступній формі розповів про три частини Літургії.

Кожен із учасників по-своєму міг пережити те, що відбувається на першій частині Літургії - Проскомидії. Пригадати певні події із життя Ісуса. Дякуємо о. Роману за просту і невимушену обстановку, в якій можна було зрозуміти глибокі речі - символ дискосу, чаші, копія, просфори, покривців…

На завершення була розділена просфора між студентами і благословення миром, а також спільне фото.

Продовження висвітлення теми чекало їх у розповідях с. Міріям в коледжі, куди всі повернулися.