Під покровом Трьох Святителів
30 січня, у свято Трьох Святителів, у каплиці коледжу відбулася святкова Божественна Літургія на честь небесних покровителів закладу — Василія Великого, Григорія Богослова та Івана Золотоустого.
Богослужіння очолив духівник і капелан коледжу о.ліц. Роман Бойчук, який у проповіді наголосив на покликанні педагогів бути світлом і провідниками добра.
Після Літургії відбулося благословення Йорданською водою працівників, студентів коледжу.
Дякуємо Богові за цей благословенний день!