24 лютого, у річницю повномаштабного вторгнення ворога на українську землю, в Катедральному соборі Преображення Христового зібралися парафіяни та гості міста Коломия на Святу Літургію Передосвячених дарів та Молебень під час війни проти супротивників!
День молитви, посту та добрих діл проголошено сьогодні в церквах України та на поселеннях. Отож єднаючись у спільній молитві о. Володимир Білослудцев, настоятель собору, у співслужінні о. Юрія Андрійчука, о. Романа Малярчука, о. ліц.Романа Бойчука, о. Віталія Марука та о. В'ячеслава Ляшенка випрошували заступництва для багатостраждального українського народу.
Дякуємо Всемогутньому Богові та Пресвятій Богородиці, що Україна жива, Україна бореться, Україна молиться!