Містом Коломия пройшла Хресна хода

Містом Коломия пройшла Хресна хода

Розпочалась Хресна хода на площі біля Катедрального собору Преображення Христового, яка була повністю заповнена великою кількістю духовенства єпархії, а також вірними, які не залишилися байдужими до Страстей Христових. Перед початком ходи всі присутні молилися Акафіст до Страстей Христових, який супроводжував своїм прекрасним, молитовним співом молодіжний хор Катедрального Собору.

Після Акафісту о. Валерій Сиротюк, синкел Буковинського вікаріату виголосив проповідь у якій навчав про діла милосердя та людей, які є прикладом у виконуванні цих діл. Згадав священик про покійних владик Павла (Василика) та Миколая (Сімкайла), також про воїнів АТО, героїв Небесної сотні та інших людей сучасності, які своїми милосердними вчинками показали приклад для нас з вами.

Під час ходи вірні молилися Ісусову молитву, зачитували уривки з Євангелія, а також розважали над Христовими Страстями. До несення хреста запрошували воїнів АТО, волонтерів, вчителів, медиків, молодь міста Коломиї, а також всіх хворих, які бажають видужання.

Пригадаємо, що цього року хода була особливою, адже в нашому місті перебувала велика святиня християнського світу – частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Саме її священики несли на початку процесійного ходу.

Завершився Хресний хід біля собору Преображення Христового, де правлячий архієрей Коломийсько - Чернівецької єпархії звернувся до присутніх з такими словами: “Сьогодні ми мали можливість пройти Хресною ходою нашим містом. Ця хода є символом Дороги Христа на гору Голгофу, який своїми стражданнями та смертю хресною відкупив нас від гріха. Цього разу ми як ніколи мали можливість відчути Христові страждання, адже між нами перебуває частинка з Хреста на якому страждав Господь.”

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події