Відбувся форум для лідерів молодіжних християнських організацій Коломийсько-Чернівецької єпархії

Відбувся форум для лідерів молодіжних християнських організацій Коломийсько-Чернівецької єпархії

В Катедральному Соборі у Лазареву суботу, 23 квітня 2016 р. Б. відбувся форум для лідерів молодіжних християнських організацій Коломийсько-Чернівецької єпархії.

Розпочалось дійство з Архієрейської Літургії в соборі Преображення Господнього, яку очолив преосвященний владика Василь Івасюк. Співслужили з владикою священики, які відповідають за молодіжний апостолят у деканатах.

У своїй проповіді владика звернувся до молоді такими словами: «Молоді люди завжди є тим великим потенціалом відновлення, який потрібно скеровувати на будування кращого суспільства. Церква є молодою разом із молоддю. Молодь належить до Церкви, що має своїм найвищим зразком Пресвяту Трійцю. Так як Бог є любов, так само і Церква в любові є одна, свята, соборна… Любов – це вічна молодість, свіжість, ніжність, теплота. Церква й сучасне суспільство потребує саме цього. Найкращий образ молоді являє собою ідеальний образ людини – Ісус Христос. Саме Бог, за словами Святих Отців, стає людиною, щоб людина стала Богом».

По завершенні Літургії присутні молоді люди мали можливість зробити спільне фото з владикою та священиками. Святкова програма продовжилась різноманітними конкурсами та завданнями, серед яких були банси під мелодію гімну Світового Дня Молоді, що відбудеться цього року в Кракові. Для учасників форуму була організована мандрівка по Коломиї з різноманітними цікавинками та завданнями. Молодіжні лідери проявляли своє вміння логічно думати, використовуючи знання, набуті на АУМі, яка відбувалася впродовж попереднього місяця в різних місцях єпархії. Присутні мали можливість пригадати катехизмову частину, де особливу увагу було звернено на діла милосердя.

В цей час відбувалося засідання комісії у справах молоді КЧЄ, де вирішувалися питання стосовно запланованих заходів для молоді у 2016 році. Особливий наголос ставився на проведенні з’їзду молоді всієї єпархії влітку цього року.

Після завершення конкурсів всі учасники зібралися на подвір’ї єпархіального управління, щоб поспілкуватися з владикою та між собою, пограти в рухливі ігри і скуштувати смачних солодощів. На завершення всі присутні отримали пам’ятку учасника форуму МХО.

Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василь (Івасюк) та голова комісії у справах молоді брат Августин-Іван (Векляк) ЧСВВ висловлюють подяку тим, хто доклав своїх зусиль для організації молодіжного форуму, а також усім учасникам та гостям цього дійства.

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події