Зустріч Хреста Господнього

Зустріч Хреста Господнього

15 квітня о 18:00 до м. Коломия прибула частинка Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Зустрічали велику святиню християнського світу правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк), священики Катедрального Собору Преображення Христового, о. Зеновій Болехівський з Коломийського деканату, о. Василь Куриляк з Отинійського деканату, а також велика кількість вірних Української Греко-Католицької Церкви.

Після процесійної зустрічі владика Василій очолив Акафіст до страстей Христових, який молилися присутні під спів катедрального молодіжного хору «Діти світла».

Після Акафісту архієрей звернувся до присутніх такими словами: “Справедливість людська за злочини карає смертю, а Боже милосердя спасає від неї. Тому Іван Золотоустий називає хрест духовним торжеством, джерелом благодатей, виходом із незнання, світлом для тих, що сиділи у темряві. Хрест примирив нас з Богом, а вороги стали друзями (пор.Еф.2,13)”.

На закінчення кожен охочий міг приступити до частинки Чесного і Животворящого Хреста, а владика та священики благословили всіх єлеєм.

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події