На многая літа, отче Олександре!

Сьогодні, у вербну неділю, Божественну Літургію у Катедральному Соборі очолив Кир Василій (Івасюк). Співслужили з владикою настоятель Катедрального Собору протієрей Олександр (Волощук), протоієрей Віктор (Прийдун) та ієрей Сергій (Триф’як).

Після прочитання Євангелія, яке в цей день розповідало про в’їзд Ісуса Христа в м. Єрусалим, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії виголосив послання Блаженнішого Святослава, звернене до молоді (читати тут). Також сьогодні відбулась збірка, яку проголосив Папа для воїнів та постраждалих в зоні АТО.

Після завершення Божественної Літургії Кир Василій привітав настоятеля Катедрального Собору з днем народження, яке він відзначав в цей день. Архієрей подякував настоятелю за плідну працю для розвитку Коломийсько-Чернівецької єпархії та побажав, щоб отець Олександр і надалі міг продовжувати своє служіння в Христовому Винограднику.

На завершення традиційно відбулось освячення вербових галузок. Цього дня з усіх куточків церковного подвір’я лунало: “Верба б’є, не я б’ю, від нині за тиждень Великдень!”

Щиро вітаємо вас, отче Олександре та бажаємо вам Божого благословення, покрову Пресвятої Богородиці, кріпості духу та світлого розуму для блага нашої парафії, єпархії та всієї Церкви.

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії