Свято Урочистого Святого Причастя

Свято Урочистого Святого Причастя

Дев'ятого червня, у торжественний празник Вознесіння Господнього, у нашому храмі Божественна Літургія було по-особливому урочиста. Саме цього дня 38 діточок урочисто прийняли Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа, а вчора, в навечір’я празника Вознесіння, вони вперше у житті приступили до св. Тайни Покаяння.

Вже з самого ранку зі святковим настроєм та посмішками на обличчі діточки поспішали до храму в супроводі своїх хресних батьків. На подвір’ї храму їх зустрів настоятель собору – протоієрей Олександр Волощук – з короткою наукою про добро і зло, після чого діти разом із хресними батьками відновили хресні обіти, відрікаючись від сатани та обіцяючи служити Христові.

До цього важливого моменту, Першої Сповіді та Урочистого Святого Причастя, протягом цілого року дітей готували с. Йосафата Кудла, СНДМ, та п. Любов. Вони невтомно прививали їм любов до Триєдиного Бога.

Божественна Літургія була дещо незвична, адже діточки ввесь час стояли спереду та активно брали участь у богослужінні. Двоє діток читали Апостола, а ще інші виголошували прохання, за що моляться. У проповіді отець Олександр закликав дітей вести християнське життя та пам’ятати про те, що кожної неділі і свята Христос чекає на них у храмі.

Наприкінці усім діточкам було вручено пам’ятки про цю подію, а вони влаштували короткий концерт для своїх рідних та парафіян храму. На завершення всі зробили спільну фотографію та, вийшовши з храму, запустили у повітря білі кульки. Бажаємо нашим маленьким парафіянам сміливо йти у життя та пам’ятати, що Христос завжди з нами у всі хвилини нашого життя.

Вітаємо вас, дітки, нехай Всемилостивий Господь посилає вам добру долю та сповнить усі ваші добрі мрії.

Інформаційний центр Катедрального Собору

Події