Проща до Зарваниці

Проща до Зарваниці

Щороку найбільша святиня Української Греко-Католицької Церкви – Духовний Марійський Центр у селі Зарваниця – прикликає до себе все більше прочан. Парафіяльна спільнота Катедрального Собору в цьому році, як звичайно, взяла участь у єпархіальній пішій прощі до Чудотворної ікони.

Зранку 25 серпня, після Божественної Літургії, прочани на чолі з протоієреєм Олександром Волощуком вирушили у паломництво. Незважаючи на сонячну, спекотну погоду значна кількість прочан йшла пішки три дні випрошуючи у вселаскавого Творця миру та спокою для України. Паломники як одна велика, дружня родина ввесь час дороги співали духовні пісні на прославу Богородиці та її сина а нашого Бога Ісуса Христа, молилися та чинили діла Милосердя. Кожен паломник, з дитячою довірою до нашої небесної неньки, терпеливо зносив важкість дороги жертвуючи все за мир в Україні та у своїх особистих наміреннях. Кожного ранку паломники молились Божественну Літургію а прийшовши вже до Зарваниці мали можливість брати участь у моліннях які там відбувались.

Завершилася проща 28 серпня в день празника Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці святковою архієрейською Літургією, яку очолив владика Василь (Івасюк) – єпарх Коломийсько-Чернівецький у співслужінні з владикою Теодором (Мартиняком) – помічником Тернопільсько - Зборівської єпархії спільно зі священиками приналежними до КЧЄ. 

Інформаційний центр Катедрального Собору

Події