При Катедральному Соборі діятиме дитячий садочок

При Катедральному Соборі діятиме дитячий садочок

При Катедральному Соборі Преображення Христового з ініціативи адміністратора протоієрея Олександра Волощука, у скорому часі буде діяти християнський дитячий садочок блаженної Тарсикії.

Це перший і єдиний християнський дошкільний заклад у Коломийсько-Чернівецькій єпархії. Метою якого буде – з раннього дитинства прививати дитині любов та повагу до Господа та батьків, всебічно розвивати дитину задля ії інтелектуального збагачення, створюючи умови для виявлення схильностей дитини. Даний садочок буде складатися із двох вікових груп: молодшої (3-4 роки), та старшої(5-6 років).

На даний час проводяться завершальні ремонтні роботи з облаштовання ігрових кімнат, їдальні для дітей, санвузлів та актової зали.

Відкриття дитячого садочка заплановано на жовтень місяць. Отож для вчасного його відкриття ми просимо всіх, кому небайдуже християнське виховання наших дітей, які є майбутнім нашої Церкви та держави, долучитися своїми пожертвами до даної справи.

P.S. У канцелярії Катедрального собору (вул.Театральна,31)проводиться запис дітей до нашого Дитячого садочка блж. Тарсикії.

Інформаційний центр Катедрального Собору


Події