Хор "Світло Тавору" та хор "Діти Світла" на фестивалі духовної пісні

Хор "Світло Тавору" та хор "Діти Світла" на фестивалі духовної пісні
16 жовтня хори Катедрального собору Преображення Христового «Світло Тавору» та Молодіжний хор «Діти Світла» взяли участь у ІІІ-тьому фестивалі духовної пісні «Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю», який відбувся у міському палаці культури “Народний Дім” м. Коломия. Даний захід відбувається з благословення правлячого архієрея Коломийсько-Чернівецької єпархії та за підтримки громадської організації “Зарваницька ініціатива”.

Цього року на фестиваль прибуло більше двадцяти колективів завітали на фестиваль також представники з інших районів, а саме з Надвірнянського, Снятинського та Косівського.

Кожному учаснику фестивалю вручили цінні подарунки, серед яких книга “Незламний воїн Христовий” та видання книги про Коломию присвячене її 775-річчю.

Приємною несподіванкою для глядачів була велика присутність молодих виконавців, а також талановитих діточок, які підкорювали зал своєю дитячою невинністю та максималізмом. Наші дітки, які входять до складу молодіжно-дитячого хору "Діти Світла", теж здивували всіх своїм прекрасним співом.

На завершення фестивалю владика Василь запросив всіх присутніх на наступний IV фестиваль духовної пісні “Все упованіє моє на тебе, Мати, возлагаю” в м. Коломия.

За матеріалами: прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії

 


Події