Молитва дитини – захищає Україну

Молитва дитини – захищає Україну

3 листопада всі учасники катехитичної недільної школи, що діє при Катедральному соборі Преображення Христового, відправилися у паломницьку поїздку до чудотворної ікони, що у селі Крилос. Супроводжували учасників настоятель Катедрального собору – протоієрей Олександр Волощук, сотрудник – ієрей Володимир Білослудцев, протодиякон – Роман Малярчук, катехит – п. Любов Іванків, а також волонтери МХО «Діти Світла».

У храмі Успіння Пресвятої Богородиці всі спільно молилися Молебень перед чудотворною іконою за мир і спокій у нашій державі, за припинення війни,за поранених воїнів, а також за всіх батьків і рідних. Було зворушливо слухати, коли 70 дитячих голосів співали прохання – "Пресвята Богородице спаси нас". Після закінчення Молебню молилися молитву «Богородице діво» за різні прохання кожного з учасників паломницької поїздки.

Продовжуючи поїздку прочани завітали до Музею історії Давнього Галича, де їх радо зустріли працівники. Вони розповіли про те, що в експозиції музею представлена історико-культурна спадщина давнього міста. Археологічні та архітектурні знахідки минулого засвідчують, що Галич свого часу був могутнім державним та релігійним центром.

Паломницька поїздка подарувала дітям незабутні враження і приємні спогади.

Інформаційний центр Катедрального Собору

Події