Впровадження у життя пасторальних та економічних рад на парафіях

7 листопада у Катедральному соборі Преображення Христового відбулася конференція у рамках впровадження стратегії розвитку УГКЦ на період 2020 року «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом». На дану конференцію були запрошені представники із різних парафій Коломийсько- Чернівецької єпархії у складі пароха і трьох представників із мирян.

На початку  до всіх присутніх звернувся правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії кир Василій (Івасюк) уділив своє благословення та закликав, створювати парафіяльні ради, тим самим оживляючи життя цілої єпархії. Далі до присутніх звернувся протосинкел єпархії о. Богдан Іванюк, який є відповідальним  за впровадження стратегії розвитку «Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом» у нашій єпархії. У свою чергу  отець протосинкел говорив про створення пастирської ради на кожній парафії, її завдання та мету.  Віце – економ о. Віктор Прийдун розповів про важливість створення економічних рад.

Пригадуємо що рішенням синоду єпископів УГКЦ , який відбувався у Бразилії 5 – 11 вересня, затвердив Стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020 року. У світлі прийнятої Стратегії ієрархи та душпастирі скеровуватимуть свою увагу як на практикуючих членів Церкви (щоб дедалі більше залучати їх до місії Церкви), так і на тих, хто з різних причин віддалився від Церкви чи ще взагалі не мав нагоди пізнати Ісуса Христа.

Інформаційний центр Катедрального Собору