Форум паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії

Форум  паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії

Урочистою Божественою Літургією,  9 листопада у Катедральному Соборі Преображення Христового, розпочався форум – тренінг паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії, організований Комісією у справах мирян.  Очолив Божественну Літургію о. Захар Михасюта, який є головою єпархіальної комісії у справах мирян.

Засідання розпочалося із молитви, до покровителя мирян в УГКЦ, блаженного мученика Володимира Прийми, та привітання паламарів які прибули з усіх парафій нашої єпархії. Особливу увагу, від присутніх, отримав найстарший паламар у Коломийсько-Чернівецькій єпархії п. Михайло Томенчук, із церкви Воздвиження Чесного Хреста с. Ценява, Корницького деканату, а також п. Іван Шковітко, який є паламарем вже 22 роки у церкві св. Архистратига Михаїла с. Завалля, Снятинського деканату. Наймолодшим учасником виявився п. Сергій Костенко із церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Красна, Ланчинського деканату.

Свою доповідь, о. Захар Михасюта. присвятив історії УГКЦ.  Слово мав голова Літургійної комісії о. Богдан Киктик, який окреслив тему літургійної катехизи паламарів на парафії.

Інформацію на тему «Основні напрями стратегії розвитку УГКЦ: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» підготувала заступник голови комісії у справах мирян, п. Мирослава Віконська,  яка наголосила на важливості створення парафіяльних рад.

По обіді, учасники форуму-тренінгу ділилися досвідом служіння на своїх парафіях.

заступник голови комісії у справах мирян
Коломийсько-Чернівецької єпархії
Марія Віконська

Події