Візит Архієрея

Візит Архієрея

Сьогодні у зв’язку із погодними умовами, в Катедральному соборі архієрей очолив Божественну Літургію в підвальному храмі, де йому співслужили адміністратор пртоієрей Олександр Волощук та ієрей Віктор Прийдун. Інші священослужителі, приналежні до цього храму, в цей час уділяли Тайну Покаяння.

На сьогоднішній Літургії зачитувалась Євангельська притча про Сівача. Тому у своїй проповіді владика навчав: «Ґрунт – людська душа. Хороший урожай дає підготовлена земля. Людське серце є тим ґрунтом, над яким ще потрібно працювати. Вся сила розвитку слова Божого залежить від духовного стану людини і впливає на проростання святого насіння. Господь, розповідаючи про долю насіння, звертає нашу увагу на чотири види ґрунтів, в яких воно може рости. Чотири види ґрунтів це – чотири види психологічного налаштування душі людини.

Бути християнином це замало ходити до храму, кинути пожертву на тацу, збудувати церкву, прикрасити її, вислухати проповідь, дивитися на годинник і чекати на закінчення служби Божої. Вийшовши з храму, піти напитися і лаятися ненормативними словами та обговорювати інших. Такі люди не будуть давати Богові добрий урожай.»

На завершення владика висловив свою вдячність тим людям, які незважаючи на погодні умови прийшли до храму та побажав їм многих і благих літ життя.

Після сказаних слів хор Катедрального собору “Світло Тавору” виконав церковний гімн – Боже Великий Єдиний.

За матеріалами прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події