Урочисте завершення Року Милосердя

Урочисте завершення Року Милосердя

З нагоди цього святкування урочисті заходи розпочались минулого тижня із проведення спортивних змагань між священиками єпархії.

Владика розпорядився, щоб священики організовано прибули на такий своєрідний підсумок Ювілейного Року Милосердя та архієрейську Літургію разом із вірними нашої єпархії, пройти дверима милосердя і отримати повний відпуст.

17 листопада в Катедральному соборі Преображення Христового відбулась святкова Літургія, яку очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій Івасюк. Співслужили з владикою декани єпархії, а також близько ста священослужителів серед яких і священики Катедрального Собору та чимало вірних. В часі Служби Божої архієрей виголосив проповідь, провідною темою якої було милосердя.

“Церква - особливе місце Божого милосердя - навчає архієрей. - Бог ніколи не втомлюється нас вибачати, це ми втомлюємося звертатися до його милосердя. Господь вибачає нас “до сімдесяти paз пo сім” (Mт. 18,22) і тому завжди бере заблуканих і поранениx. Ніхто не зможе відсторонити нас від цієї безмежої любові, хіба що ми втечемо самі. Бог установив Церкву і через неї даpує милосердя кожному. Зі сторони людини треба вміти отримати пробачення за свої проступки і тоді почути голос люблячого Бога та прийняти цей подарок.”

Далі продовжилась Літургія, в часі якої кожен присутній мав змогу приступити до таїни Покаяння та Євхаристії. На завершення священослужителі разом із вірними пройшли через двері милосердя, а владика Василь уділив всім архієреське благословення та повний відпуст.


Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії


Події