Презентація посібника для допомоги у створенні парафіяльних рад

Презентація посібника для допомоги у створенні парафіяльних рад

З ініціативи Комісії УГКЦ у справах мирян у співпраці із Робочою групою стратегії розвитку УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі із живим Христом” вийшло друком видання “Ідіть і ви в мій виноградник”. Посібник для допомоги у створенні парафіяльних рад і формації їх членів.

Цю книгу презентували для священиків Коломийсько-Чернівецької єпархії в четвер 17 листопада. Про зміст книги детально розповів о. Захар Михасюта. Він також зазначив, щоб священики не боялись вводити в себе на парафіях ради, запросив до прочитання даної книги. 

Отець Захар розповів про те, як створювались парафіяльні ради в смт. Заболотів у храмі архистратига Михаїла. “Спочатку ми роздали анкети, де потрібно вказати,що вже робиться на парафії. Також в анкеті необхідно написати пропозиції розвитку парафії. З розданих 250 анкет повернулось 30 і на їх основі почали складати план дій.

Наступним кроком стало створення парафіяльної ради –каже отець - Я розповів людям про критерії відбору, головним з яких був дуже простий – бути активним учасником церковної спільноти. Адже це включає в себе часте відвідування богослужінь, приступання до Святих Таїн, катехитична та господарська діяльність на території храму.” 

Далі до священослужителів звернувся протосинкел єпархії о. Богдан Іванюк, який попросив отців якомога швидше впроваджувати в місцях свого служіння постанови Собору УГКЦ, який відбувся в м. Івано-Франківську у 2015 р.

На завершення правлячий архієрей закликав всіх присутніх пам’ятати, що Рік Милосердя хоч і завершився, про те ми живемо завдяки Божій любові та Милосердю. Тому “Любімо Боже Милосердя та провідуймо Слово Боже своїм життям”.

Додамо, що упорядником видання є Ольга Сорока, секретар-референт Комісії у справах мирян. Автори окремих його розділів - о. Богдан Грушевський, Назарій Петрів, о. Михайло Гарват, о. Орест Фредина, о. Володимир Ждан, о. Василь Білаш та Ольга Сорока.


Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії


Події