Вітаємо!!!

16 грудня 1998 року Божого вперше прозвучала Свята Літургія у супроводі хору Катедрального Собору Преображення Христового «Світло Тавору».  За цих чудових 18 років вашого служіння хор прославляв  Господа  не тільки  в Україні, але далеко за її межами.

Дорогі хористи нехай Ваше жертовне служіння і любов до церковного співу, надалі не знає меж, линуть від серця до серця, та єднають  нас в молитві.

Настоятель Катедрального Собору Преображення Христового, усі священнослужителі та працівники щиро вітають катедральний хор «Світло Тавору» із 18-річчям від часу заснування.

Бажаємо всім Вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя, опіки Матері Божої і Божого благословення!