За все дякуймо Господеві!

За все дякуймо Господеві!

31грудня вся парафіяльна спільнота Катедрального Собору Преображення Христового м. Коломиї молилася Подячну Божественну Літургію за прожитий 2016 рік, яку очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк). 

У своїй проповіді Владика відзначив, що зустріч Нового року в парафіяльних храмах стає добрим звичаєм. Також єпископ розповів Історію громадянського Нового року в незалежній Україні та правила його святкування. 

“Християнин повинен святкувати Новий рік не тільки в призначений час, не тільки перший день місяця, не тільки в неділю, але продовж всього життя - постійно святкувати. Апостол Павло підтверджує це так: “Святкуймо не у старій заквасці, ані у заквасці злоби й лукавства, а в опрісноках чистоти й правди” (І Кр. 5,8). Адже чисте сумління – це постійний празник, бо душа людини наповнюється добрими надіями й радіє очікуванням майбутнього добра. Душа, котра покрита докорами сумління і поповненими гріхами приносить тільки сльози і горе, але ніколи не може мати святкової радості. Новий рік принесе користь тоді, коли при закінченні підведемо підсумки та подякуємо Богу, що Він зберіг нас до цього часу; пожаліємо у своєму серці за все виконане зло; пригадаємо скільки років прожили і скажемо собі: дні біжать, літа минають, більшу частину своєї дороги я вже пройшов, а що доброго зробив?”, - сказав Архієрей. 

Єпископ Василій уділив присутнім Архієрейське благословення та звернувся з побажанням духовного добра, любові до Бога і ближніх.


За матеріалами: Прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії




Події