Духовий оркестр зі Львова в Коломиї

Духовий оркестр зі Львова в Коломиї

10 січня в Катедральному Соборі Преображення Христового відбувся концерт духового оркестру Львівської Духовної Семінарії Святого Духа під керівництвом Андріяна Леськіва.

Оркестр Львівської духовної cемінарії є спадкоємцем традицій, коріння якого сягає ще 1880 року. За час своєї діяльності брав участь у безлічі різних виступах і здобув популярність не лише у семінарії, але й поза її межами. На теперішній час репертуар духового оркестру налічує більше двадцяти творів різного жанру, серед них: колядки, марші, сучасні та класичні твори.

Сьогодні всіх парафіян храму та жителів м. Коломиї духовий оркестр потішав колядками та новорічними творами. Перед концертом вірні помолились Св. Літургію, а опісля з привітальним словом до всіх звернувся ректор Львівської духовної семінарії – о. Ігор Бойко. Тоді оркестр під проводом Андріяна Леськіва прославяв Новонародженого Христа грою на музичних інструментах та віншуваннями.

На завершення з подячним словом до семінаристів звернувся синкел по духовенству Коломийсько-Чернівецької єпархії о. Роман Кіцелюк.

Всі пристуні отримали масу позитиву та знову загорілися бажанням прославляти Христа колядками.


Інформаційний центр Катедрального Собору 

Події