Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”

Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”

У Василіанському монастирі Царя Христа, що в м. Івано-Франківську   відбувся восьмий Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

Захід урочисто розпочався 8 січня з благословення Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина. Триватиме тиждень часу, кожного дня вечором після літургії, яка також проходить за участі запрошених хорів ЧСВВ, і завершиться традиційно гала-концертом 15 січня.

Цього року, 10 січня у фестивалі взяв участь молодіжно-дитячий хор «Діти Світла» Катедрального Собору Преображення Христового та вокальний ансамбль викладачів Нижньовербізької ДМШ на чолі з керівником Світланою Кочерган. Благословив на дорогу і супроводив хор   о. Володимир Білослудцев.

У Коляді беруть участь як українські, так і закордонні колективи. Було багато учасників, зокрема, із Донецької, Харківської, Київської, Запорізької, Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей. Приїхали нас привітати із Різдвяними святами гості з Литви та Польщі, які заколядували українською мовою, чим приємно вразили слухачів фестивалю.

Всі учасники були нагороджені дипломом за участь у різдвяному дійстві, брошурою в якій була вміщена вся інформація про колективи фестивалю та плакатом-програмою «Коляди на Майзлях».

Дякуєм всім колективам, які взяли участь у різдвяному фестивалі, всім глядачам, парафіянам храму Царя Христа, всім які зігрівали теплом своїх сердець і славили разом з учасниками Народженого Христа.

 

Автор: Марина Островська

Події