На многії літа, Владико!!!!

На многії літа, Владико!!!!

В день своїх іменин, 14 січня, правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Василь (Івасюк) очолив святкове богослужіння в Катедральному Соборі Преображення Христового. 

Для спільної молитви в цей день також прибули до м. Коломия митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин) та єпископ помічник Йосафат (Мощич). 

Після Євангелія повчальну науку виголосив митрополит, в якій розповів про кожне з трьох свят, які ми відзначаємо в цей день. “Надзвичайно великим і значущим є ім’я – Ісус Спаситель. В ньому міститься цілий план і програма діяння Божого Проведіння відносно людського роду. Ім’я Ісус – це ціла Євангелія, це справжня “Благовість любові”, підтверджена і доказана самим життям Христа, як також і наукою та Його хресною смертю”,- наголосив архієрей. 
Далі продовжилась Божественна Літургія по завершенні якої владика приймав вітання від присутніх. 

Першим привітали архієрея співбрати у єпископському служінні: “Ми всі разом молимося за нашого архієрея. У тій великій Божій ласці, у розумінні любові, єдності допомозі одне одному. Тому заносячи молитву сьогодні до Господа хочемо, щоб він був подібний до Василія Великого. Бажаємо міцного здоров’я, розуміння, Божої опіки та благословення”,- зазначив архієпископ і митрополит. 

Також владику привітали священнослужителі Катредрального Собору Преображення Христового, учасники хору “Світло Тавору”  та діти із сиротинця «Святого Миколая», який знаходиться в м. Коломия. 

На завершення Кир Василій (Івасюк) уділив всім присутнім своє благословення.

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події