Перший день знайомства

Перший день знайомства

Наш перший день знайомства завершився. Попри заплановану годину часу, дітки провели в християнському садочку блаженної Тарсикіі декілька годин. Дехто вже знайшов улюблену іграшку в захоронці, а дехто віднині має навіть улюбленого вихователя. І хоча малюки вже давно вдома, наші працівники не перестають трудитися - готують цікавенькі ігри та сюрпризи на завтра для маленьких відвідувачів.


"До нас прийшло 16 діток зі своїми батькам. Сьогодні ми їм пояснювали, що мета нашого християнського садочка - любити Бога і любити ближнього. Через виховання доброго християнина будемо формувати добрих та гідних громадян України, так як пише Любомир Гузар: "вчитися державницького мислення".  Батьки відкриті до співпраці, ми також вітаємо і всі їхні бажання та їдеї. Будемо вчитися працювати разом у позитивному руслі", - сказала сестра Йосафата.

Читайте також: про дитячі мобільні ліжечка

Протягом двох тижнів у християнському садочку занять як таких не буде. Усі ігри - для адаптаціі, аби дітки звикли до вихователів та серодовища, в якому навчатимуться.

 

Нагадаємо, офіційне відкриття захоронки блаженної Тарсикіії відбудеться цієї неділі - 22 січня. До визначної для нас події ми готуємося досить ретельно. Слідкуйте за нашими щоденними оновлення про новини захоронки на сайті та в соцмережах Катедрального Собору. 

Інформаційний центр Катедрального Собору

Події