"Серце без Бога – повне гріха", - владика Василь (Івасюк)

"Серце без Бога – повне гріха", - владика Василь (Івасюк)

19січня у день празника Богоявлення Господнього в катедральному соборі Преображення Христового, Богослуження очолив правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії Кир Василій (Івасюк).

На Божественній Літургії святого Івана Золотоустого з єпископом співслужили настоятель Катедрального собору о. Олександр Волощук, протосинкел Одеського і Кримського екзархатів о. Андрій Танасійчук, а також інші ієреї приналежні до цього храму.

Архієрей після Євангелія виголосив повчальну науку, в якій звернув увагу на те, що Наше життя - дорога. Дорога довжиною в життя, а широка дорога, якою іде багато молодих людей, веде до знищення.

“Молода людина після закінчення школи бачить відкриті усі дороги. Насправді є тільки дві можливості: життя з Богом або жахливе співжиття з Дияволом. Золоте правило каже: “Просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять” - це шлях більшості жителів. “Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!” (Мт.7,12-14). Приглянемося ближче до цих доріг, розглянемо та побачимо їхній шлях і завершення. 
Наші сім’ї вражені різними новітніми гріхами. Рівень розлучень зріс майже на сто відсотків. Кожен другий шлюб розпадається, а кожну другу зачату дитину – вбивають. Людям важко витримати жахливу порожнечу у своїх душах і вони втомилися від ненависті, жадібності, від пристрастей, але самі звільнитися від них не можуть.”

По закінченню Літургії, настоятель катедрального собору о. Олександр Волощук, запросив всіх присутніх на подячну Літургію з нагоди Дня народження правлячого архієрея, яка відбудеться 21 січня о 8:00 годині.

Також архієрей висловив свою вдячність співслужачим ієреям та всім присутнім й побажав Боголюбивому Українському народові в мирі та злагоді прожити многії і благії літа.

Потім на подвір’ї храму відбувся Чин Йорданського освячення води.

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події