Відбулоя Соборування для потребуючих

Відбулоя Соборування для потребуючих

20 березня 2017 року у понеділок, у Катедральному соборі Преображення Христового, що в м. Коломиї відбулося Таїнство Соборування для потребуючих.

В цей день о 17:00 служилась Свята Літургія, в якій багато вірних приступило до Святої Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Після Святої Літургії о 18:00 розпочався Чин Єлеопомазання.

Під час звершення таїнства саме сакраментальне формулювання – центральна молитва – вказує на благодать таїнства: «Нехай Господь підтримає тебе благодаттю Святого Духа». Насамперед таїнство дає хворому благодать Святого Духа, яка допомагає людині йти до спасіння, зміцнює віру й довіру до Бога, зміцнює в боротьбі проти спокус лукавого. Завдяки цьому хвора людина може не лише мужньо переносити болі хвороби, а й також боротися з нею. Допомога Господа, виражена у Єлеопомазанні, силою Святого Духа супроводжує хворого до зцілення душі, а також до повернення тілесного здоров’я, якщо на це є Божа воля і якщо це корисно для його духовного спасіння. Окрім підтримки й дару Святого Духа, хворий через таїнство з’єднується із Христом. Адже, як зазначав св. Йоан Павло ІІ, не лише хворі потребують допомоги з боку церковної спільноти, а й уся Церква потребує молитви і благодаті хворих та стражденних.

Інформаційний центр Катедрального Собору

Події