II Форум молоді та лідерів МХО

II Форум молоді та лідерів МХО

Другий форум лідерів зібрав активну молодь Коломийсько-Чернівецької єпархії в Катедральному соборі Преображення Христового. Розпочалась програма з Божественної Літургії, яку очолив владика Василь (Івасюк).

В часі Літургії Кир Василій звернувся до молоді наголосивши на цінності життя. “Життя – це велике щастя! Його потрібно приймати як велику цінність, берегти, любити, а також поважати і цінувати чуже життя. Життя – це щасливий лотерейний квиток. Отримавши цей виграш, ще потрібно мати світло Святого Духа, щоб вміти правильно ним розпорядитися і так отримати щастя. Прагнучи до свого щастя, ми з дитинства мріємо і шукаємо шляхи вирішення нашої мети.”,- зазначив архієрей.

По завершенні Літургії розпочалась молодіжна програма, участь в якій брала присутня молодь. Провідною темою форуму була Дияконія – служіння. Після розприділення по групах, яких було дванадцять, для учасників форуму доповідали студенти Івано-Франківської духовної семінарії ім. священомученика Йосафата. Брати-семінаристи представили найрізноманітніші аспекти служіння, а саме: Дияконія Літургії, катехизації, мас-медіа, спорт, молитви, реколекції, музика, екологія, шкільництво та євангелізація.

По завершенні доповідей та після активної праці, кожна група використовуючи власні таланти, підготувала представлення своєї теми для всіх присутніх.

Опісля для молоді виконували релігійні пісні о. Василь Штангрет та диякон Юрій Боєчко. Також із повчальним словом звернулись о. Степан Козак та о. Тарас Пеленьо.

На завершення всі учасники молодіжного форуму лідерів вийшли на площу перед Катедральним собором, де для них підготували розважальну програму.

Слід зазначити, що даний захід організовано комісією у справах молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії з благословення правлячого архієрея Василія (Івасюка).

Джерело: прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події