Молитва за всіх постраждалих від операції ”Вісла”

Молитва за всіх постраждалих від операції ”Вісла”

В останній день квітня, владика Василь (Івасюк) очолив Божественну Літургію в катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия.

Цю неділю, яка є другою після Великодня, ще називають неділею Мироносиць, адже Свята Церква в цей день пригадує жінок, які перші дізнались про Христове Воскресіння. 

Літургію з архієреєм співслужили о. Віктор Прийдун та о. Сергій Триф’як, інші священики собору уділяли святу Таїну Покаяння. 

Владика, після прочитання Євангелія дияконом, звернувся до присутніх людей з повчальною наукою. “Жінки Мироносиці стають для нас справжнім прикладом любові. Вони поспішають ранесенько до гробу, не сподіваючись від Христа жодного чуда чи слова потіхи. Вони ідуть шукати Мертвого, а знаходять Живого. Ідуть з плачем, а знаходять радість, більшу за будь-яку радість. Несуть в руках миро, а знаходять невимовний мир серця”,- сказав архієрей. 

Після проповіді владика продовжив Літургію, по закінченню якої, за рішенням Сімдесят п’ятої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ, була відслужена панахида, за всіх постраждалих від операції “Вісла” 1947 року. 

Завершилось богослужіння співом “Боже Великий Єдиний, нам Україну храни” у виконанні хору “Тавор” катедрального Собору Преображення Христового.


Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії


Події