Єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”

Єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”

29 квітня в Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломия відбувся єпархіальний з’їзд “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин”. 

Розпочалось дійство з Божественної Літургії, яку очолив єпарх Коломийсько-Чернівецький владика Василь (Івасюк). Архієрей під час виголошення проповіді звернувся до присутніх такими словами: “Сьогодні існує сильна спокуса замінити справжнього Бога фальшивими богами - матеріальними добра й хибними ідеалами. Якщо ми їх використовуємо як засоби й знаряддя для добра, то вони нам допомагають. Однак вони ніколи не повинні займати першого місця у людському серці, а тим більше у молодому серці, яке покликане літати високо, у напрямку до кращих та гідних ідеалів. Запам’ятайте, що ім’я Бога – це Батько Любові, Вірності і Милосердя.” 

Після проповіді продовжилась Літургія, в часі якої присутні мали змогу зустрітись з Христом в пресвятій Тайні Євхаристії до якої активно приступали. 
По закінченні молитви всі присутні спустились до підвального приміщення храму, де розпочалась друга, повчальна частина. Представникам “Вівтарних дружин” та “Марійських дружин” отець Захар Михасюта розповів про те, яку участь вони повинні виконувати в житті парафії та під час служіння Божественної Літургії. Також священик звернув увагу на необхідність зразкової поведінки членів дружин, адже саме на них повинна рівнятися молодь та діти, які є членами парафіяльної спільноти. Висвітлену тематику доповідач підтверджував прикладами зі Святого Письма, щоб присутні зрозуміли важливість місії Вівтарних та Марійських дружин. 

Між науками відбувались так звані фізкультурні хвилинки, які проводилися Однорог Юлією, дипломованим тренером по кросфіту, також до молоді звернувся голова єпархіального Відділу душпастирства спорту о. Володимир Гуменюк. Він в декількох словах розповів про важливість спорту у загальному розвитку людини. 

Третя частина з’їзду була молитовно-розважальною. На ній учасники “пускали” свічку Миру, при цьому кожен казав за що він хоче помолитися. Семінаристи Івано-Франківської Духовної Cемінарії ім. свщмчЙосафата продовжили розважальну програму. 

На завершення до присутніх звернувся владика Василь, висловивши слова вдячності парохам, що приїхали зі своїми парафіянами, дітям, які вислухали науки та брали активну участь у з’їзді, а також о. Захару Михасюті та о. Ярославу Врублевському, які відповідали за проведення цього заходу. 

Джерело: Прес-служба Коломийсько-Чернівецької єпархії

Події