«Святе Причастя Урочисте, прийшов Господь у серце чисте»

«Святе Причастя Урочисте, прийшов Господь у серце чисте»

На протязі цілого навчального катехитичного року при Катедральному соборі Преображення проходила катехизація дітей до прийняття тайн Покаяння і Урочистого Св. Причастя.  Кожної неділя і середи відвідували катехизацію 120 дітей. На заняттях діти вчилися християнких правд віри, засад моральних норм, Божих та церковних заповідей. Та не лиш важливо знати ці правди, тому наші катехити старалися, щоб діти жили тим, що ми всі навчаємось, а також були відповідальними за свої вчинки, поведінку. Найважливіше старалися привити любов до Бога і ближньогго і пратикувати це у щоденних відносинах з однокласниками, однолітками, батьками і вчителями. А також вчилися емпатичного і милосердного ставлення до проблем у суспільстві, тому вчилися все віддавати у руки Господні у наших щирих молитвах.

На протязі року відбувалося декілька зустрічей з батьками бо вони є першими катехитами у житті дитини, які своїм власним прикладом вчать дитину любові до Бога і ближнього. Тому важливо було пригадати їм про це і щоб християнське і релігійне виховання не проходило у так званому життєвому дуалізмі.

Завдяки спільним старанням священників, катехитів і батьків до першої Сповіді і Урочистого Св. Причастя  1 та 3 червня 2017 р.Б. приступили 100 дітей. Супроводили їх у тому і хресні батьки , які мають особливу відповідальність за християнське виховання дітей. 

Святковий настрій який панував під час Торжества, доповнювали і наші молодші братики та сестрички, а також група дітей дошкільнят, які відвідували катехизацію при соборі на протязі цілого року. Саме вони були нашими Ангелами, які заводили дітей до храму після віднови Обітниць Хрещення.  А також наші Першопричасники самі читали Апостола і приносили дари у вигляді короваю і винограду. Після маленької вдячності дітей для батьків і священника, дітей очікувала несподіванка у вигляді пелюсток які, сипали наші Ангелята з балкону собору, а також у небо ми запускали повітряні кульки з нашими молитвами про мир в Україні.

Тому щиро дякуємо за все що відбувалося Адміністратору храму о. Воломиру Білослудцеву, сотруднику о. Олeксандру Волощуку, а також нашим катехитам с. Йосафаті Кудла, СНДМ і п. Любові Іванків та всім батькам, які до свята спричинилися.

Автор: Любов Іванків

Події