«Знаки часу»

«Знаки часу»

Вміння розуміти і тлумачити "знаки часу" - насущна умова виживання у ХХІ столітті. А ще: ціле мистецтво, адже сучасні знаки "маскуються", надто коли йдеться про релігійний вимір. Щоб демаскувати їхні приховані смислові потоки, часом треба докласти певних зусиль.

Саме тому, у неділю, 18 червня на запрошення адміністратора Катедрального собору Преображення Христовго о. Володимира Білослудцева до храму прибув пан Любомир Стрингалюк – письменник з Івано-Франківська, з презентацією книги – «Знаки часу. Тлумачення». На презентації були присутні: учасники спільноти «Преображення», МХО «Діти світла», парафіяни храму та просто небайдужі люди. Зустріч тривала близько трьох годин, але ніхто з присутніх не почував себе втомленим, адже кожна людина відкрила для себе дуже багато нової інформації про речі, які оточують всіх нас у повсякденному житті.

Про ворожіння на воску, Хеловін, домовиків, грошове дерево, ляльки монстер хай, музику вітру (повітряні дзвіночки – талісман феншую), статуетку Будди, тату, пірсинги, червоний прапор та інші символи – про все це та багато іншого йдеться у книзі Любомира Стринаглюка «Знаки часу. Тлумачення».

«Людям потрібно нагадати чи пояснити, що нелогічно підливати дерево задля свого благополуччя. Такі питання вирішує лише Бог. І всякого роду обереги – не для нас – християн, які бережуть себе вірою. Наша проблема в тому, що ми йдемо на компроміс зі злом. Багато християн зараз, коли всі бар’єри для доступу до релігійної інформації прибрані, не бажають пізнавати нашого Творця і Спасителя, не читають Святе Письмо, духовну літературу, не живуть євхаристійним життям, уникають катехизації. Диявол використовує таке невігластво й одразу атакує у найболючіше та найбільш уразливе місце – віру»,  – каже автор.

Пізнання правди про знаки часу, вміння розпізнавати їх є запорукою справжньої свободи дітей Божих. Сьогодні спостерігаємо значне поширення різної сумнівної символіки, а також амулетів, талісманів, оберегів у сучасному світі. Щоб не впасти у поклоніння дияволу, потрібно розуміти їхнє справжнє значення, яке подає у книзі «Знаки часу. Розпізнавання» Любомир Стринаглюк.

На завершення отець Володимир Білослудцев від імені всіх присутніх подякував панові Любомиру за проведену презентацію, побажав йому подальшої плідної праці в такому ж руслі на многії і Богом благословеннії літа.

Автор: Квітослава Модерук

Події