Світло, до якого хочеться доторкнутися душею…

Світло, до якого хочеться доторкнутися душею…

Щоденно мандруючи, заклопотана повсякденною рутиною, сучасна людина чомусь завжди на потім відкладає мить, щоб прийти на декілька хвилин до свого Творця. А Господь постійно чекає на кожного з нас, щоб наповнити своєю любов’ю та нагодувати «живим хлібом» для вічного життя.

Формувати духовні цінності людини потрібно, напевно,  змалечку. Адже ще в дитинстві на підсвідомому рівні  закладається непохитна віра та обов’язок перед Богом. Саме тому на запрошення отця Володимира Білослудцева учні 6-Б класу Замулинецького НВК завітали в Собор Преображення Христового, що в місті Коломия. Адміністратор однієї з найвеличніших святинь Західної України провів екскурсію храмом, розповів про його особливості.  Найбільше захоплення в шестикласників викликали відвідини Музею сакрального мистецтва, який знаходиться при Соборі. Священик захопив школярів цікавою оповіддю про старовинні ікони та історію їх походження. Він їм також розповідав про покійного  Архієрея Миколу Сімкайла, зусиллями якого і був заснований даний музей. Хоча сучасну молодь важко чимось здивувати, але відвідини Собору вразили дітей. 

Перебуваючи в стінах цієї святині, ніби дійсно відчуваєш те світло, до якого хочеться доторкнутися душею, яким прагнеш впитися по вінця, щоб примножити свої сили для гідної мандрівки Голгофою щоденності. На завершення отець Володимир поблагословив всіх учнів помазавши єлеєм.

Події