Завершився навчальний рік у захоронці

Завершився навчальний рік у захоронці

Добіг до завершення навчальний рік у захоронці блаженної Тарсикії. З цієї нагоди 30 червня 2017 р. Б. у Катедральному соборі Преображення Христового відбувся подячний молебень до Богородиці, на який завітали наші маленькі вихованці зі своїми батьками. Молитву провадили наші духовні наставники – адміністратор храму о. Володимир Білослудцев та протодиякон Роман Малярчук. Також на молебні була присутня наш катехит – сестра Йосафата Кудла (СНДМ), яка опікувалася дітками ще від початку заснування захоронки, вчила їх християнських чеснот – молитися, любити Бога та своїх ближніх, тобто, бути справжніми маленькими християнами.

Після завершення молебню о. Володимир подякував сестрі Йосафаті, вихователям, музичному керівнику, вчителю англійської мови, кухарям – усім, хто причинився до нелегкої, але злагодженої і плідної праці у захоронці. Священик побажав усім діткам благословенних Богом літніх канікул, підрости, набратися сили і у вересні здоровими і відпочилими повернутися до рідної захоронки. Насамкінець о. Володимир поблагословив усіх присутніх через помазання святим єлеєм і покроплення свяченою водою.

А на наших маленьких друзів у захоронці чекав сюрприз – солодке пригощення.

Вихователі теплими обіймами та зі сльозами на очах прощалися зі своїми маленькими вихованцями. Та дітки пообіцяли підрости, відпочити і у вересні знову прийти у захоронку. Тому з нетерпінням усіх чекаємо!!!

 

 

Події