Поїздка в урочище Підлюте

Поїздка в урочище Підлюте

Хор катедрального Собору Преображення Христового м. Коломия під орудою регента п.Світлани Гаргат та о.Романа Малярчука  здійснив  паломницьку подорож до урочища Підлюте до Кедрових   палат, що на Рожнятівщині.
В церкві Покрови Пресвятої Богородиці  отець Роман відслужив Службу Божу разом з хором. Опісля Літургії хористи захоплено слухали розповідь про історію Української Греко-Католицької церкви на Прикарпатті, адже урочище Підлюте започаткувало своє існування завдяки митрополиту Сильвестру Сембратовичу. Пізніше Андрей Шептицький відбудував будівлі для відпочинку та оздоровлення цілющими водами та чистим , гірським Карпатським повітрям..
Стараннями Блаженної пам’яті Владики Софрона Мудрого  урочище стали використовувати як реколекційний центр Івано-Франківської єпархії.  Хористи зауважили, що церква Пресвятої Богородиці,  та грот ХІХ ст.  викладені мозаїкою з італійського каменю.  Учасники хору назавжди збережуть враження від  величних  Кедових палат, збагатившись духовно  та милуючись неповторною красою карпатських бескидів.

Автор: Любов Галайда

Події