Апостольство доброї смерті

Апостольство доброї смерті

10 грудня із благословення правлячого архиєрея Коломийської єпархії кир Василія Івасюка у Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї почала діяти спільнота «Апостольство доброї смерті», яка має за мету добре приготувати християнина до смерті. До обов’язків членів Апостольства належать щомісячна сповідь, якомога частіше приймання Святих тайн. Члени Товариства, крім особистої молитви, відвідують хворих та помираючих, допомагають їм готуватися до сповіді. Вони навчають віруючих і невіруючих, що смерть – це перехід до вічного життя,  тому не варто занадто її боятися, а краще до неї гідно підготуватися.
З цієї нагоди до Катедрального собору завітав духівник Апостольства доброї смерті о. Порфирій Шумило ЧСВВ, який очолив Божественну Літургію та молебень до Страждальної Матері Божої.
У своєму слові до вірних о. Порфирій наголосив на важливості постійної молитви за нашу щасливу смерть та тих людей, які ніколи не моляться за свою добру смерть, за тих, які навіть бояться згадувати про той час, коли Бог покличе їх до Вічності.
На закінчення адміністратор Катедрального собору Преображення Христового о. Володимир Білослудцев подякув о. Порфирію за його візит та молитву.


Прес-служба Катедрального собору

Події