Подячна передноворічна Свята Літургія

Подячна передноворічна Свята Літургія

В ніч, 31 грудня, в Катедральному соборі Преображення Господнього відбулася подячна Літургія за щасливо прожитий 2017 рік. Подякувати Богові за Його милосердя та дари в році, що минає прийшло чимало парафіян. Богослужіння очолив Єпарх Коломийський владика Василь (Івасюк). На спільній подячній Літургії були присутні адміністратор храму о.Володимир Білослудцев, економ єпархії о.Віктор Прийдун, о.Роман Малярчук, о. Віталій Марук, о. Юрій Андрійчук та о. Сергій Триф’як.

Звертаючись до присутніх з проповіддю владика Василь зазначив, що зміна числа в календарі нічого нового нам принести не може, адже надіятись на краще можна лише тоді, коли самі почнемо змінюватись. “Кожна людина схожа на дерево від якого Господь Бог чекає плодів милосердя і покаяння. Якщо людина рік за роком не змінюється, то в кінці-кінців дерево буде зрубано і кинуте в огонь невгасимий.”

Далі архиєрей закликав вірян подякувати Богові за всі Його благодаті і милосердя, які були дані нам у минулому році. “Складімо Йому хвалу і подяку за Його довготерпіння до гріхів наших, за те, що не перервав ще нашого земного життя і не покликав нас непідготованих до Свого страшного суду.”

По завершенню богослужіння, подякувавши всім присутнім за спільну молитву, владика додав: “Завжди перебувайте на війні зі своїми недоліками, але не зі своїми ближніми! Живіть в мирі зі своїми сусідами і кожного Нового Року ставайте кращою людиною! (пор.Бенджамін Франклін). Хай несе вам Новий Рік лиш достаток на поріг, щоб добро в житті велося і все омріяне збулося!”

Автор: Діана Чавага, прес-секретар єпархії

Події